Rekrutacja

Rekrutacja  w Przedszkolu Niepublicznym „Akademia Jasia i Małgosi” na rok szkolny 2022/2023

 

Rekrutacja w  dniach od 17 marca do 1 czerwca  gwarantuje, że dziecko zostanie przyjęte do przedszkola.

Dodatkowy termin rekrutacji (w miarę wolnych miejsc) w dniach 1 – 30 września.

Zapewniamy edukację dzieci na najwyższym poziomie, zgodnie z podstawą programową. Rozwijamy zainteresowania dzieci poprzez bezpłatny udział w zajęciach taneczno – gimnastycznych, komputerowych, językowych, W procesie dydaktycznym wykorzystujemy tablicę multimedialną i stanowiska komputerowe. Sala dla dzieci wyposażona jest w atrakcyjne pomoce, zabawki i sprzęt.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki (po uprzednim umówieniu terminu) od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 12 i zapoznanie się z jej funkcjonowaniem – telefon kontaktowy: 572470602.
Dzieciom specjalnej troski z opiniami z poradni psychologiczno – pedagogicznych o potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, bądź orzeczeniem do Kształcenia Specjalnego tworzymy możliwość wszechstronnego rozwoju poznawczego, emocjonalno – społecznego oraz psycho – ruchowego w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Współpracujemy ze specjalistami w zakresie usprawniania ruchowego, rozwoju mowy, rewalidacji, kształcenia specjalnego. Dostępna jest również pomoc psychologiczna.

Wszelkich informacji udziela biuro Przedszkola  –  kontakt

Jeżeli zdecydowaliście się Państwo, aby Wasze dziecko zostało zapisane do naszej placówki, prosimy przejść  do strony Formularze do pobrania

 

Zapraszamy na ulicę Mazurską 13 B
Telefon kontaktowy:  572470602  lub  89 5119332

                                                                            

Comments are closed.